10/31/12 22:35

ЦСКА с първа победа над Лудогорец, „червените“ обърнаха шампиона за Купата

Отборът на ЦСКА постигна първа победа над шампиона Лудогорец, която може да се окаже твърде ценна за „червените“ в турнира за Купата на България. Тимът на Стойчо Младенов се наложи с 2:1 в първи 1/16-финал, който се игра в Разград. Реваншът в София е в последния уикенд на месец ноември. Двубоят на „Лудогорец Арена“ с натиск за гостите от ЦСКА, които ще в първите пет минути успяха да създадат две добри положения за гол. Първо Анисе имаше възможност да открие резултата в 4-ата минута, когато получи от Платини, но ударът му по земя не затрудни Чво...