11/01/12 09:50

Ди Матео нападна съдията след мача с Ман Юнайтед

Мениджърът на Челси Роберто ди Матео нападна съдията Лий Мейсън след осминафиналния мач за Купата на Лигата срещу Манчестър Юнайтед (5:4), който се игра на „Стамфорд Бридж“. Мейсън не свири дузпа за Челси в 73-та минута, когато след удар на Хуан Мата топката бе спряна от ръката на Кийн в наказателното поле на „червените дяволи“. „Не знам защо никой не говори за тази игра с ръка в наказателното поле на Манчестър Юнайтед през второто полувреме. Това бе дузпа за нас, която съдията не свири, а бе в много добра позиция“, коментира мениджърът на Челс...