11/08/12 18:41

Йозил: Борусия Дортмунд може да спечели Шампионската лига

Халфът на Реал Мадруд Месут Йозил изрази мнение, че неговите сънародници от Борусия Дортмунд имат силите да спечелят Шампионската лига през този сезон. Немският национал сам изпита силата на „жълто-черните“, след като Реал успя да вземе едва една точка в мачовете си срещу Борусия в Шампионската лига. Именно Йозил донесе равенството на „Сантяго Бернабеу“ с изравнителен гол в 89-а минута. „Разбира се, че Дортмунд може да спечели Шампионската лига“, сподели Йозил. „Този, който може да спечели немското първенство два пъти подред може да спечели Шам...