11/09/12 13:11

Звездите на Юве ще почиват срещу Пескара

Ювентус ще даде почивка на голяма част от основните си играчи за гостуването на Пескара. Според „Гадзета дело Спорт“ решението на Антонио Конте е продиктувано от предстоящата тежка серия от срещи срещу Лацио, Челси и Милан. Затова Андреа Бардзали, Леонардо Бонучи, Андреа Пирло, Квадво Асамоа и Себастиан Джовинко ще получат шанс да съхранят силите си преди решителните мачове. Все пак Мирко Вучинич ще бъде възстановен за мача и най-вероятно ще поведе атаката на тима, като негов партньор се очаква да бъде Фабио Куилярела. Най-добрият играч на „биа...