11/10/12 16:21

Иван Цветков изведе Ботев Пловдив пред ЦСКА

Ботев Пловдив победи с 2:0 у дома последния в класирането Миньор Перник и изпревари ЦСКА в битката за третото място в А група. И двата гола за канарчетата вкара Иван Цветков, който вече има девет попадения през този сезон и се изравни на върха в подреждането при голмайсторите с Базил Де Карвальо от Левски. След скучно първо полувреме на стадион Христо Ботев, което ще се запомни с едно добро положение за Тодор Неделев, всичко най-интересно се случи през втората част. Само три минути след почивката, когато Неделев проби много добре по дясното кри...