11/12/12 14:26

Юп Хайнкес: Не може във всеки мач да бележим по 6 гола

Старши треньорът на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес призова феновете на „баварците“ да проявят търпение към отбора. Специалистът заяви, че не може във всеки мач тимът да отбелязва по 6 гола, както се случи в двубоя срещу Лил от груповата фаза на Шампионската лига. Това обръщение на наставника дойде след шампионатната победа над Айнтрахт Франкфурт с 2:0. „Победата срещу Лил бе много важна за нас. Това бе успех срещу много качествен съперник“, каза Хайнекс. „Не бяхме достатъчно решителни през първата част на мача. Франкфут демонстрира много добър футбо...