11/13/12 10:48

Пламен Крумов с 4 минути игра срещу Рапид Букурещ

Българският футболист Пламен Крумов влезе в последните четири минути за Университатя Клуж при домакинското поражение с 1:2 от Рапид Букурещ в среща от 15-ия кръг на румънското първенство. Бившият футболист на Миньор и Черноморец замени бразилеца Паулиньо. С тази победа Рапид събра 22 точки и се изкачи от 11-о на 9-о място, а Университатя Клуж има 15 точки и заема 14-о място, точно над зоната на изпадащите. Начело в класирането засега е Стяуа с 38 точки, пред Пандури с 30. Овидиу Ерея откри резултата за гостите от Рапид в 28-ата минута, а Костел...