11/16/12 08:49

Габрово с успех в турнира Чалъндж къп

КВК Габрово победи като гост чешкия Бърно с 3:1 (25:23, 25:23, 26:28, 27:25) гейма в първия мач от втория кръг на европейския клубен турнир по волейбол за мъже "Чалъндж къп". Срещата продължи близо два часа. След този успех българският тим увеличи шансовете си да се класира за 1/16-финалите на надпреварата. В първия сет българските волейболисти за пръв път поведоха при 15:14, а след това 24:20 нямаха проблеми и след 27 минути водеха с 1:0 гейма, информира БТА. Във втората част домакините имаха преднина от 4-5 точки. Момчетата на Любомир Герасим...