11/16/12 20:08

Селби се изпоти срещу тайландец, индиец изхвърли шесткратния световен шампион

Световният номер 2 в снукъра Марк Селби срещна сериозни затруднения в мача от третия кръг на турнира PTC България Оупън срещу тайландеца Дечават Поомжеанг, но все пак успя да се класира за четвъртия кръг на турнира с победа 4:3 фрейма. Веселякът от Лестър започна отлично мача и поведе с 2:0 фрейма, след което последва отпускане и Поомежеанг успя първо да намали пасива си за 1:2, а след това и да изравни резултата – 3:3. Стигна се до решаващ седми фрейм, в който Селби направи сенчъри брейк от 136 точки и продължи напред в турнира. Индиецът Адитя...