11/17/12 19:30

Барчовски: Мачът беше страхотен, но да не си на мястото на загубилия треньор

Старши треньорът на Рилски спортист Росен Барчовски заяви след победата над Левски с 90:85 точки в мача от баскетболното първенство, че целта му през тази година е да направи играта на своя тим най-вече красива и атрактивна за публиката. „Показахме красива, резултатна игра и най-хубавото е, че успяхме да напълним залата. Отдавна не е била толкова пълна. Играем приятно за окото. Правим много грешки в нападение и защита. Пропуснахме сериозна разлика през първото полувреме, обратът дойде, защото основни наши играчи натрупаха фаулове и трябваше да ...