11/18/12 16:56

Джамбазки: Мачът с Ботев Враца е на живот и смърт

Наставникът на Монтана Атанас Джамбазки определи следващия мач на своя тим срещу Ботев Враца като „на живот и смърт“. Днес Монтана загуби с 1:2 от Миньор, а победният гол за перничани падна в последната минута на срещата. „Знаехме, че мачът за Миньор ще бъде на живот и смърт. Имахме информации, че са играли добре срещу Ботев в миналия кръг. По-голям дух успяха да ни победят. През цялото време срещнахме добре подреден и организиран отбор. Не успяхме да се възползваме от контраатаките и положенията, които създадохме, но това си е наша вина. В пос...