11/18/12 14:56

Леванте се справи с Депортиво ла Коруня и излезе четвърти

Отборът на Леванте се изкачи до четвъртата позиция в подреждането на испанското първенство, след като се наложи като гост с 2:0 на Депортиво ла Коруня. Двубоят не започна много добре за домакините, които трябваше да направят две принудителни смени до 13-та минута на срещата. Малко преди почивката Леванте успя да излезе напред в резултата. Обафеми Мартинс бе изведен чудесно от Мишел, и останал сам срещу вратаря, нападателят успя да го преодолее и да вкара за 1:0. През второто полувреме обаче Леванте остана с човек по-малко, след като Педро Лопес...