11/18/12 21:33

Панатинайкос препъна ПАОК, направи добра услуга на Олимпиакос

Панатинайкос позволи на вечния враг Олимпиакос да се откъсне с осем точки на върха в класирането в Гърция, след като победи ПАОК с 2:0 в предпоследен мач от 11-я кръг. Зека реализира в 51-та минута, а Витоло добави втория гол от дузпа в 84-та минута. ПАОК доигра последните минути без вратар, след като Джокобо бе изгонен за нарушението в наказателното поле, а тимът от Солун вече бе направил всичките си смени. След този двубой, Панатинайкос мина само една позиция напред, и е шести, като това бе едва четвърта победа в това първенство за „зелените“...