11/18/12 16:26

Платини качи ЦСКА на трето място

Отборът на ЦСКА постигна лесна победа над Берое пред близо 3000 зрители на националния стадион „Васил Левски“. "Червените" се наложиха с 2:0 с два гола на Мишел Платини в 50-ия му мач с фланелката на „армейците“. С успеха си ЦСКА се изкачи на трето място във временното класиране. Първите две опасности в мача дойдоха само в рамките на две минути. В 14-ата Нджонго Присо се озова очи в очи с вратаря на гостите Кирил Акалски след самостоятелен пробив, но ударът му бе отразен от стража на старозагорци. При опита за добавка от страна на Платини, браз...