11/21/12 11:41

Габрово може да подпечата продължаването си в Европа

КВК Габрово има реалната възможност да подпечата участието си в основната схема на Чалъндж къп още тази вечер. Тимът на Любомир Герасимов чака в зала „Орловец” в Габрово СППСЦ Бърно от 18 часа в мач реванш от последната втора фаза на квалификациите в третия по сила евротурнир по волейбол. Миналата седмица КВК Габрово победи в Чехия с 3:1 гейма и така успех довечера праща тимът директно в 1/16-финалите. При загуба пък ще се играе „златен гейм”. Президентът на клуба Николай Григоров сподели, че 12-те волейболисти избрани за мача са здрави и очакв...