11/23/12 15:45

Венци Стефанов се усъмни във феърплея на Любимец

Президентът на Славия Венци Стефанов се усъмни във феърплея на Любимец след мача реванш между двата тима за Купата на България. „Белите“ спечелиха втория мач с 3:1. Ето какво сподели Венци Стефанов след двубоя на „Овча Купел“: Доволен съм от резултата, доволен съм донякъде и от играта, въпреки че някои неща определено мен лично ме смущаваха. Дано хората, които са наблюдавали добре мача да си извадят заключения. Смущава ме играта на противника. Не ми харесаха как играха първото полувреме, много бързите два гола от начало и след това автоголът. П...