11/26/12 20:23

Зенит и ЦСКА не се биха в голямото дерби

Лидерът в руското първенство ЦСКА Москва не успя да стигне до победата при гостуването си на Зенит в Санкт-Петербург, и стигна само до равенство 1:1. Така в последния мач от 17-я кръг на Висшата лига, ЦСКА допусна първо равенство за сезона, докато Зенит не познава вкуса на победата вече в три поредни срещи във всички турнири. В 56-та минута Ренат Янбаев откри резултата за домакините. ЦСКА все точката след точно изпълнена от Расмус Елм дузпа в 84-та минута. Наказателният удар бе даден за фаул срещу Алан Дзагоев в пеналта на Зенит. След този 17-т...