11/28/12 23:57

Марто Петров игра двайсетина минути за победа на Болтън

Болтън се наложи с 2:1 като гост на Блекбърн в последния мач от 19-я кръг на Чемпиъншип в Англия. Мартин Петров бе резерва за гостите, и се появи в игра в 73-та минута, на мястото на Джейкъб Бътълфийлд, при резултат 2:0 за неговия тим. Марто има 10 мача този сезон за Болтън – пет като титуляр, и пет като резерва. Победата прекъсна серия от четири поредни равенства за Болтън в първенството, но ги остави на 17-та позиция. Кевин Дейвис откри резултата още във втората минута, а в 61-та Чун-Юн Лий направи 2:0, оползотворявайки игровото предимство на...