12/04/12 10:44

Манчини иска Ман Сити да не играе в Лига Европа

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви, че няма желание гражданите да участват в Лига Европа, тъй като след мачовете в четвъртък отборът му няма да има време за възстановяването до срещите във Висшата лига през уикенда. От думите на италианеца изглежда, че английският шампион няма да се хвърля на всяка цена за победа при гостуването на Борусия Дортмунд в Шампионската лига довечера, тъй като победата в Германия може да изкачи тима му на трето място в групата, което праща в ЛЕ. Ако все пак Сити бие и се класира за втория по сила турни...