12/07/12 00:32

Твенте удари дъното, Хановер изпусна Леванте

Без възстановяващия се от травма Николай Михайлов Твенте загуби с 1:3 у дома от Хелзингборг и зае последното място в крайното класиране на Група K на Лига Европа без нито една спечелена победа. Шведите бързо поведоха с 2:0 в Еншеде с голове на Никола Джурджич в шестата минута и Алехандро Бедоя в 21-ата, а Томас Сьорум покачи на 3:0 в 67-ата. Загубата на холандците стана с една идея по-малко срамна в 74-ата минута, когато резервата Душан Тадич вкара единственото попадение за водения от бившия треньор на Англия Стив МакЛарън тим. В отсъствието на...