12/12/12 10:46

Клипърс със 7-а поредна победа и най-добър старт от 21 години насам, Лейкърс пак падна

Лос Анджелис Клипърс постигна седма поредна победа в първенството на НБА, след като се наложи с 94:89 над Чикаго Булс като гост. Крис Пол вкара важен кош в последната минута на срещата, а Клипърс води в Тихоокеанската дивизия с 15 победи и 6 загуби, което е най-добрият им старт на сезона от 1991/92. Пол завърши срещата с 18 точки, включително и два наказателни удара в последната минута. Блейк Грифин добави 22 и 10 борби за успеха. За биковете от Чикаго Карлос Буузър приключи мача с 24 точки и 13 борби. Домакините опитаха обрат в мача в последна...