12/19/12 08:23

Рилски спортист загуби драматично в Белград

Рилски спортист загуби драматично с 82:83 при гостуването на последния в група В ОКК Белград в среща от Балканската лига. Поражението е трето в групата за отбора от Самоков, но Рилецо остава втори в класирането с точка по-малко от лидера Кожув, като вече е сигурен за мястото си в следващия етап от надпреварата. Домакините от ОКК Белград изиграха силно първо полувреме и на почивката се оттеглиха с пет точки аванс - 45:40. Сърбите дори увеличиха преднината си след третата част на 9 точки - 64:55. Самоковци направиха всичко възможно да осъществят ...