12/22/12 16:57

Касъмпаша с втора поредна загуба

Георги Сърмов и Николай Димитров играха за Касъмпаша при домакинската загуба с 0:2 от Истанбул ББ в мач от 17-я кръг на турското първенство. По този начин Касъмпаша записа втора поредна загуба в местното първенство и няма победа в последните седем шампионатни мача. Георги Сърмов игра 90 минути за домакините, докато Николай Димитров започна като титуляр, но бе заменен в 55-та минута. Победата за тима от Истанбул донесоха Пиер Уебо с гол от дузпа в 48-та минута и Холмен в 69-та минута. Касъмпаша се намира на седма позиция във временното класиране...