12/22/12 20:09

Лил с категоричен резултат срещу Монпелие

Отборът на Лил постигна категоричен успех с 4:1 над Монпшелие в мач от 19-я кръг на френското първенство. Домакините надиграха категорично своя съперник, създавайки повече голове положения, от които реализираха цели четири. Съставът на Лил поведе с 2:0 още преди почивката на мача. В 24-та минута 24-годишният нападател Нолан Ру даде преднина за своя тим след асистенция на Димитри Пайе. Малко преди двата състава да се оттеглят на почивка обаче именно крилото на домакините, който подаде головия пас за първото попадение вкара за 2:0. Монпелие услож...