01/12/13 23:03

Белия балет развя бялото знаме след равенство с последния в Ла Лига

Реал Мадрид почти сигурно се сбогува със своите шансове за титлата, след като направи равенство 0:0 при гостуването на последния в класирането Осасуна в мача от 19-я кръг на Ла Лига. Реал Мадрид бе без своята звезда Кристиано Роналдо, който изтърпя наказание за натрупани жълти картони. Мачът на стадион „Рейно де Навара“ бе доста нервен. Реал Мадрид бе близо да откри резултата в 24-та минута, когато Кедира стреля, но малко пред гол линията Марк Бертран успя да избие топката. В 33-та минута Ди Мария намери Игуаин, който стреля, но неточно и изпра...