01/16/13 12:51

Йол: Бербатов се чувства уморен

Мениджърът на Фулъм Мартин Йол разкри, че причината да даде почивка на Димитър Бербатов в мача срещу Блекпул за Купата на Англия в късно снощи е натрупана умора. Лондончаните победиха изключително трудно на стадион Блуумфийлд Роуд в преиграването на двубоя от третия кръг на турнира, като спечелиха след продължения, а в редовното време успяха да изравнят чак в 94-ата минута, след като губеха в резултата. Фулъм, за който Бербатов не бе в групата, се класира за 1/16-финалите за ФА Къп, където ще има за съперник победителя от мача Уест Хем - Манчес...