01/21/13 08:10

Над 120 деца участваха във втория ден на Ученическите турнири на шахматен клуб ЦСКА

Участниците във втория ден от Ученическите турнири на шахматен клуб ЦСКА бяха разделени на два турнира 2-3 клас и 4-7 клас. В групата 4-7 клас участие взеха 30 състезатели имащи зад гърба си редица турнири през последните години. Първи при момчетата е Милко Бакалов, който беше победител и в Коледния турнир на ЦСКА и е носител на Купата на България по шах за момчета до 10 години. Втори остана Анхер Мюстеджеб, а трети е Александър Чолчев. При момичетата шампионка е Маргарита Балимезова, която успя да спечели и Общия турнир. Второто място остана з...