01/22/13 21:24

Барчовски: Започнахме без грам концентрация и хъс

Старши треньорът на баскетболния Рилски спортист Росен Барчовски логично сподели, че тимът му е стартирал много слабо мача срещу Левски от Топ 6 на Балканската лига. Рилски спортист загуби в София с 62:84 точки. „Първото полувреме ни беше слабо. В началото започнахме без грам концентрация, хъс и злоба. Отдавам го на това, че в последните три мача в Самоков играхме срещу отбори с много по-слаба защита, много по-ниска класа и по-малка мотивация. Изглежда не успяхме да се пренастроим. Просто много леко ни вървяха три мача. Това са цели три мача. Н...