01/22/13 23:48

Лацио измъкна равен от Юве и си осигури предимство преди реванша

Ювентус и Лацио завършиха наравно 1:1 в първия мач помежду си от полуфиналите за Купата на Италия. По този начин столичани си осигуриха леко предимство преди реванша, който е в Рим на 29 януари. През първото полувреме в Торино битката бе предимно в средата на терена като головите възможности бяха рядкост, но все пак повечето бяха пред вратата на Ювентус. Още от началото на втората част обаче домакините показаха, че са се мобилизирали и ще търсят победата. В 54-а минута Матри бе близо до попадението, след като засече по чудесен начин центриране,...