01/25/13 00:58

Ел Класико и за Купата на Краля! Барса съкруши Малага в зрелищен реванш

От ръба на отпадането до още две издания на Ел Класико - Барселона сътвори същинско шоу при реванша срещу Малага в четвъртфиналите за Купата на Краля и победи домакините с 4:2. Така каталунският ще трябва продължи защитата на трофея си с два мача срещу големия съперник Реал Мадрид, докато другият финалист ще излъчат Атлетико Мадрид и Севиля. Играчите на Тито Виланова показаха, че са си взели поука от първия мач и, макар отново да допуснаха две изравнявания в резултата, с голове на Андрес Иниеста и Лионел Меси в заключителния четвърт час продълж...