01/27/13 15:32

Рома и Болоня си вкараха шест гола в изключителни динамичен мач

Отборът на Болоня успя да измъкне една точка от домакинството си на Рома в мача от 22-1 кръг на Серия А. Изключително динамичния двубой завърши при 3:3. Римските вълци започнаха добре мача, като успяха да поведат, но Болоня ги догони на два пъти в срещата. През второто полувреме обаче Рома се превърна в губещ в резултата, но в крайна сметка стигна до равенството чрез попадение на Панайотис Тахсидис. Още в 9-та минута гостите излязоха напред. Франчесто Тоти намери много добре младия полузащитник на тима Алесандро Флоренци, който с премерен диаго...