02/03/13 13:50

Виденов най-резултатен при загуба на Олин

Второ поредно поражение с Филип Виденов в състава си записа отборът на Олин Едирне от град Одрин. В поредния 16-и кръг на турското първенство тимът на българина отстъпи драматично като гост на Газиантеп с резултат 82-85. Така Олин продължава да дели едно от последните три места в класирането с актив от 3 успеха и 13 поражения, пише bgbasket.com. След третата част Олин имаше аванс от 3 точки и бе с много добри шансове за победа. В решителните минути обаче домакините взеха превес и стигнаха до успеха. Виденов отново се представи силно и бе най-ре...