02/03/13 14:30

Палачът на Ливърпул Пол Диков подаде оставка

Мениджърът на Олдън Атлетик Пол Диков подаде оставка, обявиха от клуба. Решението на специалиста идва след поредицата от слаби резултати напоследък, които оставя тима на незавидното 20 място в Лига 1. Точно преди седмица Олдъм хвърли бомбата в четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия, отстранявайки тима на Ливърпул. Забележителният успех обаче не успя да помогне на тима от „Боундари Парк“ да се върне на победните пътища и вчера „совите“ претърпяха нова загуба с 1:3 от Уолсол . Диков бе наставник на Олдъм в последните близо три години.  ...