02/09/13 16:54

Локомотив Пловдив падна от чехи

Локомотив Пловдив допусна загуба в третата си контрола в Турция. Възпитаниците на Стефан Генов паднаха минимално с 0:1 от Храдец Кралове, който заема 13-то място в чешкия шампионат. Пловдивчани започнаха под-добре мача и бяха тимът, който диктуваше темпото през първото полувреме на срещата. Първата доба възможност в мача се откри пред Абушев, който стреля добре от пряк свободен удар, но топката премина покрай страничния стълб на вратата. Даниел Георгиев също имаше добра възможност да открие резултата, но ударът му бе спасен. Първото положение п...