02/10/13 16:52

Алексадър Тонев: На Лудогорец му липсва голаджия

Българският футболист на Лех Познан Александър Тонев поигра 20-ина минути в контролата срещу Лудогорец. Крилото обаче получи контузия малко след като се появи на терена. Травмата, дошла след единоборство с Козмин Моци, е в лявото коляно, но самият Тонев призна, че все още не се знае колко е сериозен проблемът. Именно след изпълнението на прекия свободен удар пък Лех вкара втория си гол, за да спечели в крайна сметка с 2:1 двубоя за 7-то място в турнира Марбея Къп. „Доста добър мач стана, доста положения направихме, но вкарахме два гола, а те ед...