02/10/13 21:19

Красимир Анев 19-и в преследването на Световното по биатлон в Чехия

Българският биатлонист Красимир Анев се класира на 19-о място в преследването на 12,5 километра при мъжете в Нове Место, Чехия. Състезанието бе от Световното първенство по биатлон. Анев, който в спринта завърши 11-и, направи два пропуска в четирите си стрелби. Българинът пробяга трасето за 34.24,7 минути, изоставайки с 1.49,21 минути от шампиона. И вторият индивидуален старт при мъжете на първенството бе спечелен от Емил Хегле Свендсен от Норвегия. Той направи само една грешка в стрелбата си, като финишира с време 32.35,5 минути. Втори остана с...