02/10/13 20:57

Фрайбург излъга Дюселдорф с гол в края

Фрайбург победи Фортуна Дюселдорф с 1:0 в последния мач от 21-вия кръг на Бундеслигата. Успехът за домакините бе напълно заслужено, но дойде едва в края на мача след гол на Кърмаш в 87-а минута. Мачът не бе на особено високо ниво като Фрайбург все пак бе по-активният отбор и стигаше до повече голови положения. Още в 17-а минута Йонатан Шмид нацели гредата, а малко след това Макиади стреля в аут вместо да уцели почти опразнената врата. Гол така и не падаше и изглеждаше, че двата отбора ще завършат без голове, когато в 87-а минута Макс Крузе цент...