02/11/13 22:07

Георги Сърмов записа цял мач при загуба

Българският футболист Георги Сърмов игра пълни 90 минути при загубата на неговия Касъмпаша в шампионата на Турция. В мач от 21-я кръг на първенството тимът на Сърмов записа поражение с 1:2 като гост на Газиантепспор. Двата състава не успяха да си отбележат гол през първото полувреме на двубоя. След почивката домакините поведоха в 73-та минута чрез Тосун. Касъмпаша изравни от дузпа в 80-та минута, но секунди по-късно Газиантепспор отново излезе напред чрез точен удар за 2:1 на Сернас. В края на срещата пред Георги Сърмов се откри добра възможнос...