02/11/13 11:39

Ривър и Бока стартираха с победи в Аржентина

Грандовете Бока Хуниорс и Ривър Плейт стартираха с победи новия сезон в аржентинското първенство. Бока се наложи у дома над Килмес с 3:2, а Ривър постигна успех като гост с 2:1 над Атлетико Белграно. Двата мача отбелязаха завръщането на две клубни легенди за грандовете. Начело на Бока е най-успешния треньор в историята на клуба Карлос Бианки, докато на пейката на Ривър отново седна Рамон Диас. Ривър спечели с голове на Леонел Ваньони и Карлос Луна. За домакините се разписа Гилермо Фаре минута преди края. "Милионерите" стигнаха до победата, мака...