02/12/13 20:43

Рилски спортист продължава без загуба като домакин в Балканската лига

Рилски спортист записа ценна победа в Топ 6 Балканската лига, продължавайки да са без загуба у дома в надпреварата. Самоковци надвиха Куманово 2009 с 88-75, след като водиха през цялата продължителност на срещата. Баскетболистите на Росен Барчовски поведоха със 7 точки на почивката, а след добра защита и стабилна игра през втората половина на мача увеличиха аванса си, за да вземат категоричен успех. Рилецо има по 3 победи и загуби, а македонският тим е със същия актив. Рилски спортист спечели борбата под коша с 5 разлика и имаха по-добра успев...