02/13/13 16:48

Илиев: Добре, че има такива мачове, защото смятахме, че сме голяма работа

Старши треньорът на Левски Илиан Илиев сподели след контролата с Дукла Прага (2:2), че е добре да има подобни мачове, които да приземяват играчите на земята. „Разделихме отбора на две и затова си проличаха две различни полувремена. През първата част бяхме неагресивни в защита, това се видя и при двата гола. От мача с Локо Москва летим някъде в облаците и добре, че има такива моменти от мачовете, за да ни приземи. Мачът с Локомотив мина-замина, а ние продължаваме да живеем в идилия, че сме голяма работа. Но всеки трябва да доказва мястото си в о...