02/16/13 19:58

Спартак Варна завърши наравно със Сливнишки герой

Спартак Варна завърши наравно 1:1 срещу Сливнишки герой в контролен мач, игран на изкуствения терен на „Спортпалас” край Варна. В отбора на Спартак взеха участие Вилиян Денчев и Никола Арнаудов от юношите на клуба. Футболистите на Сливнишки герой откриха резултата с гол в 23-а минута, а Вилиян Денчев изравни за Спартак в 87-а минута. Спартак: Г. Славов, Игн. Дамянов, В. Маринов, К. Иванов, Ст. Иванов, Ем. Мартинов, Д. Димов, Пл. Иванов, Г. Филипов, Б. Илиев, Ив. Цачев (М. Марков, Др. Казаков, Д. Дяков, Ст. Желязков, Ф. Костадинов, М. Салим, М. ...