02/17/13 20:04

Чолаков: Срещу отбор като Левски, трябва да си на ниво през целия мач

„Една втора част, почти беше на път да провали мача”, заяви наставникът на баскетболния Ямбол Иван Чолаков след поражението от Левски в зала „Универсиада”. „През целия мач не играхме защита на нивото, на което трябва да играем. Отделно и нападението ни беше пълен хаос. Нормално отбор като Левски да ни накаже. През второто полувреме коригирахме някои неща, а и мотивацията ни беше на ниво. Те пък си помислиха, че са ни победили. Но, когато играеш с отбор като Левски, трябва да си на ниво през цялото време. Това, че направихме обрат ме радва и гов...