02/22/13 17:14

Ботев Враца се отпуши в последната си контрола преди старта на А група

Отборът на Ботев Враца победи с 3:0 тимa на Локомотив Мездра в последната си контрола преди подновяването на шампионата в А група. Мачът се игра на стадион „Локомотив“ в Мездра с цел запазването на тревното покритие на врачани преди първия домакински мач срещу Берое, който е другата събота. Головата сметка за елитния тим откри Александър Якимов след центриране от фал с глава. След това попадение Ботев пропусна дузпа чрез Васил Велев. След появата си на полувремето, централният нападател на врачани Андрей Атанасов покачи на 2:0, след като голът...