02/24/13 20:08

Дунав 8806 отново е носител на Купата на България

Дунав 8806 спечели Купа България за четвърта поредна година. Домакинът на турнира победи Нефтохимик 2010 във финала с резултат 87-69 и по този начин защити трофея във второто си поредно домакинство на Купата, пише bgbasket.com. Баскетболистките на Георги Божков поведоха още в началото на срещата и поддържаха голяма разлика до самия край, взривявайки пълната до краен предел зала„Дунав” в Русе. Русенки имаха силна стрелба от тройката и вкараха 9 от 18 опита, а общата им успеваемост в срещата беше 57% срещу 46% на съперника. Домакините отнеха с 4 ...