02/24/13 15:38

Сампдория взе битката на средняците с Киево

Сампдория взе домакинството си срещу Киево с 2:0 в мача от 26-ия кръг от Серия А. Така, след като спечели битката на средняците, Сампс се отдалечи от от зоната на изпадащите. Домакините продължиха отличната си серия от четири мача без загуба. Киево пък продължава да няма успех като гост на Сампдория от септември 2005-а година. Сампдория откри резултата в 33-а минута, когато Андреа Поли реализира за 1:0. Едер в 83-та минута пък оформи крайното 2:0. Така, след успеха си, Сампдория се изкачи на 10-то място във временното класиране с 32 точки. Киев...