02/24/13 19:52

Селта съживи надеждите си за спасение

Отборът на Селта Виго съживи надеждите си за спасение в Примера дивисион, след като надделя с 2:1 като домакин срещу Гранада в мач от 25-я кръг на испанското първенство. Мачът започна със силен натиск на домакините, които само в първите осем минути създадоха четири опасности пред вратата на Гранада. Във втората минута след удара на Аспас топката премина над напречната греда. След това вратарят на Гранада Тоньо се наложи да отразява опасни удари на Аугусто Фернандес и Ореяна. Натискът на Селта даде резултата в 24-та минута, когато Иаго Аспас пр...