02/27/13 22:48

Бордо и Нанси оцеляха и се класираха за 1/4-финалите на Купата на Франция

Бордо премина през деветте кръга на ада, за да се класира за четвъртфиналите на Купата на Франция. Жирондинците отстраниха по изключително драматичен начин като гост четвъртодивизионния Раон л'Етап със 7:4 след изпълнение на дузпи. Обраняк даде аванс за Бордо в 58-та минута, но домакините изравниха с попадение на Дже в 65-та. Роа л'Етап поведе изключително изненадващо с 2:1 след гол на Кейта в 98-та минута. Бордо все пак успя да изравни резултата след попадение на Диабате в 113-та минута. При дузпите отборът на Бордо не пропусна нито една и се ...