03/01/13 10:40

Казанлък - Марица и ЦСКА - Левски са полуфиналите за Купа България

Казанлък Волей (Казанлък) - Марица (Пловдив) и ЦСКА-Демакс (София) - Левски Волей (София) се оформиха като окончателните двойки за днешните полуфинали в женския турнир за Купа България.  В последния мач от Група Б домакините от Казанлък имаха нужда от само един гейм, за да си осигурят първото място, но те с лекота си изработиха чиста победа с 3:0 (25:19, 25:7, 25:16) над Спартак 1996 (Плевен), пише bgvolleyball.com. Наставникът на Розите избра да влезе в този мач с девическата националка Елица Баракова в центъра вместо опитната Кристина Тотева....