03/03/13 15:39

Торино подари точка на Палермо

Торино и Палермо не успяха да си отбележат гол и логично приключиха мача от 27-ия кръг в Серия А при 0:0. За равенството повече трябва да съжаляват съседите на Ювентус, които изпуснаха една дузина чисти положения пред вратата на Стефано Сорентино. Още в 20-ата минута домакините можеха да открият резултата, но ударът на Роландо Бианки разтресе гредата. Палермо обаче също показа зъби и осем минути по-късно Диего Фабрини стреля опасно към вратата на торинци, но Жан-Франсоа Жиле отрази. До края на полувремето играта се накъса доста и двата отбора н...